La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1615 Culés

konto usunięte

5

Czy osoby z podejściem "jesteśmy Barceloną, co sezon musimy co wygrać" nabrały już pokory po wczorajszym odpadnięciu z LM czy jeszcze potrzebują czasu na to by w końcu zmądrzeć? Żaden klub na świecie nie ma licencji na wygrywanie wszystkiego i zapełnianie gabloty z pucharami kolejnymi co sezon. Nawet Real Madryt. Także pokora, pokora i jeszcze raz pokora. Prawdziwa piłka nożna to nie FIFA że sobie wygracie wszystko jak leci.

2

@kamilos1214 ale nikt nie mówi, że mamy wygrywać wszystko? Jedynie czego od tego klubu wymaga się to więcej zaangażowania, i coś więcej niż 0 strzałów na bramkę.

konto usunięte

0

@Marcelinho99 zwróciłem się do osób które mają takie podejście "jesteśmy Barcą, nie możemy pozwolić sobie na sezony bez żadnego zdobytego trofeum". A są takie osoby, całkiem niedawno toczyłem z nimi dyskusje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?