La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 804 Culés

0

Tej drużynie brakuje zgrania i regularności. Za Pepa, Lucho, czy Valverde można było już 1 września podać jakim składem będą grać do końca sezonu. Teraz mamy tyle kontuzji, że co chwile gramy w innym składzie, w innym ustawieniu, itp. Umiejętności mamy. Tylko nie ma automatyzmow.

No a Busi to już nie powinien wstawać z ławki.

1

@Kozinho. Mamy kontuzje, Depaya ( tak tego pana co wszyscy wywalali ), Araujo, Christensen. Wiec gdzie masz ta plage?

0

@Kozinho.
TAk mi sie marzy taki dosyc dynamiczny DPŚ to ma rozegranie. I skrzydłowy który dobrze odnajduje sie w polu karnym i umie rozgrywać. oprócz tego za Lucho i Pepa to mieliśmy Albe Prime, Alvesa prime Abidala prime , a i Roberto kiedy grał na PO grał wtedy świetnie.

0

@tbas No kontuzje Araujo i Christensena były też kluczowe. Nie musielibyśmy grać potężnym Alonso na środku obrony. A sam Depay przydałby się nawet w meczu z interem. Jakby grał drugiego napastnika obok Lewusa, to dałby więcej możliwości niż bezbarwny Raphinha. Kurna, dopiero co mieliśmy szpital, a i tak jeszcze nie wszyscy są zdrowi. Mieliśmy masę pecha, bo a to urazy, a to sędzia nas opierdzielił. Widać, że jest w nas ogromny potencjał, tylko trzeba to poukładać.

@mientusek1407 za Pepa to wszyscy byli top. Mieliśmy najlepszych możliwych zawodników na każdej pozycji

0

@Kozinho. To nie przez Alonso moczymy z RM, Interem, BM. Szukacie na siłe winnych. Cały zespół z lepszymi gra bardzo średnio.

0

@tbas
Moim zdaniem oprócz tego ze mamy młody nieopierzony zespół to też musimy podreperować obrone. Mamy problemy z tyłu nie z przodu

0

@mientusek1407 Dlatego nasza pomoc ma statystyko - 0 asyst, bramek itd?

0

@tbas pomoc ma statystyki jakie ma, bo się źle ustawiamy w ataku. Są za daleko od siebie i jest za mało ruchu. Wczoraj jak bayern atakował, to nasz każdy obrońca miał jednego napastnika do krycia. Jak my atakujemy, to jest jeden napastnik, czasami gdzieś z boku obrońca / skrzydłowy i nikt więcej. Plus brak ruchu w środku. Albo trzeba grać 3-4-3 z diamentem w środku, albo wywalić definitywnie Busiego, bo Pedri i Gavi nie mogą biegać też za niego.

0

@Kozinho. No to dlaczego piszecie ze wszystko wina obrony. Pedri jest cieniem siebie przez obecne ustawienie, pomysł na gre.

1

@tbas bo nie mamy obrony :D. Jak wiesz, że każda strata to potencjalna bramka, to też mniej ryzykujesz

0

@tbas
Nie mamy obrony bo z takim Interem kreowalismy ale każda sytuacja konczyla sie bramką , jak było z Bayernem w obu meczach ? Też co strzał to bramka i to z dogodnej okazji. Z Realem byla ta sama sytuacja, że strzelili co mieli bo sytuacje byly klarowne. Obrona gra źle i to widać gołym okiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?