La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

1



Pieskow z Czarzastym w temacie "wyzwolenia" Polski przez ZSRR i Armie Czerwoną:
https://i.pinimg.com/originals/94/ba/5d/94ba5d67979c93ab8e81cd8c6d1de479.jpg

4

@Ojciec5tkidzieci Hmm... ja z tym mam pewien problem. Bo pod względem teoretycznym istotnie armia czerwona wyzwoliła Polskę spod okupacji nazistowskiej. Ale za każdym razem trzeba dodawać, że wyzwalając nas od nazistów, Rosja przyniosła nam okupację komunistów.

8

@Kgorecki2500 No właśnie. Tak jak napisałeś - teoretycznie to, co powiedział Pieskow jest prawdą, tylko, że pomijany jest pewien istotny fakt - jakie skutki przyniosło ów wyzwolenie.
To trochę tak, jakby zostać zaatakowanym przez nożownika, którego jednak przepędza jakiś napakowany kafar. Tylko zapomnieć dodać, że ów rzeczony kafar wystrzelał nam po pysku i ukradł portfel za tę "bezinteresowną pomoc".

0

@Ojciec5tkidzieci Niech mi cymbał wytłumaczy co ma wspólnego ZSRR z współczesną Rosją xD

konto usunięte

5

@Ojciec5tkidzieci Tak nas wyzwolili ze nas zniewolili.

konto usunięte

3

@Ojciec5tkidzieci Wyzwolenie z rąk psychopatycznego mordercy, na rzecz gwałciciela i mordercy. Toż ci zamiana.

1

@Ojciec5tkidzieci żeby można mówić o wyzwoleniu, musieliby przywrócić wolność, jeżeli przeszliśmy z jednej okupacji do drugiej to nie ma mowy o wyzwoleniu, zdanie „wyzwolić od nazizmu” jest prawdziwe tylko jeżeli Polska staje się wolnym krajem, tak się nie stało, to była zmiana okupacji i tutaj nie ma żadnego znaczenia że pokonali nazistów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?