- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1302 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1302 Culés
37
Niestety moja matka zachowała się bardzo źle,nie doceniła tego co stary zrobił dla niej na urodziny.Pamiętam to jakby to było wczoraj (bo to było wczoraj),43 urodziny matki,ojciec przyszedł do mnie o 11:32 i powiedział,że szykuje coś dużego.Gdy zobaczyłem,że jest po 11,a on prawie trzeźwy (był tylko po 3 piwach),to wiedziałem,że sprawa jest poważna.Godzina 18:00,ojciec przechodzi do czynów, założył swój ślubny garnitur,kupił piękny bukiet kwiatów za 200zł i poszedł do Rossmana,żeby się wyperfumować jakimiś prestiżowymi próbkami perfum.Następnie powiadomił matkę o niespodziance, zamówił stolik w drogiej restauracji i wszystko wyglądało jak w niskobudżetowej komedii romantycznej,czyli wspaniale.Niestety,matka nabrała podejrzeń gdy dowiedziała się,że stary wydał na ich kolacje 1400 zł + bukiet,razem 1600.Wtedy wyszło na jaw,że ojciec wziął te pieniądze z jej konta,a były one odkładane na nowy telewizor.Matka wpadła w szał, była wściekła niczym LR kiedy @masq pisze,że Messi jest cienki.Zwyzywała starego od najgorszych i powiedziała,że gdyby nie wpadka sprzed 24 lat,to dziś byłaby szanowaną żoną policjanta Zbyszka,który był z nią umówiony te 24 lata temu na randkę,ale tydzień wcześniej pod wpływem atmosfery w Disco-Relax matka dała się zauroczyć mojemu staremu,a ten nie zmarnował sytuacji i trafił niczym Iniesta w półfinale z Chelsea w 2009
5
@Luciano99 zrobiłeś mi dzien prawie jak LEwy golem. nie wiem ile w tym prawdy i czy koloryzowane ale dobre.
13
@Luciano99 Marnujesz się na tej LaRambli. Powinieneś napisać jakąś książkę typu "Opowieść o mordercy z piwnicy" czy coś takiego.
0
@Luciano99 Fajnie napisane, ale z tym Iniestą przesadzileś. Bardziej by pasowało do kontekstu aby wrzucić tu trafienie Sergi Roberto z PSG.
3
@Luciano99 Twój stary jest jak mafia, kiedy strzela zawsze trafia ;)