La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

konto usunięte

0

że tego Nacho i Vasqueza Enrique zlewa to rozumiem, bo dla mnie to pionki, ale że de Gea nie jedzie do Kataru?

0

@cris2706 on od 2k16 chyba nic nie gra. Gra w utd i tyle.

konto usunięte

0

@Malibu wiem jak grał na MŚ w Rosji, ale w United nie raz ratował punkty i dziwi mnie, że nie pojedzie nawet jako ten trzeci bramkarz.

0

@cris2706 Enrique i tak woli tego swojego Simona. Teraz Kepa w dobrej formie i może będzie bronił.
Najlepsze jest to, że często dziennikarze i środowisko sra się do Lucho o wybory personalne, że woli jakiegoś młodziaka, a nie bierze drewna Vazqueza, czy De Gei, a on później broni się wynikami.

konto usunięte

0

@Ptasior no Realowcy już się zesrali o brak tego cieniasa Lucasa i jakiegoś Nacho co w Realu ledwo na ławke się łapie. Tak samo się srali przed Euro a Enrique był jedną nogą w finale.
Bronił pewnie będzie Simon, Kepa nie wiem czy pojedzie

2

@cris2706 Niech się srają. Enrique wie co robi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?