La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

32

Gdyby nie sędziowie Barcelona byłaby teraz na fotelu lidera La Liga, byłaby także w grze o wyjście z grupy Ligi Mistrzów.
I mimo oburzenia to nie było takiego płaczu, żeby na oficjalnych stronach wypisywać o jakichś kradzieżach.
Real zagrał totalne gówno, kontrowersji jak dla mnie nie było żadnej a jedynie sytuacja pół na pół z karnym, bo to zależało od sędziego, jednak zagranie ręką jest oczywiste.
Można powiedzieć, że tak samo kontrowersyjne było anulowanie bramki Pedriego po rece Fatiego z Interem, bo połowa zapisów przyzwala na dotknięcie a połowa nie i tu wchodzi interpretacja sędziów. Ale tam nie było tematu, media stwierdziły, że mogliśmy grać lepiej.
Więc i komunikat do białych, nieście tą mądrość na swoich domowych mediach: Było strzelić więcej bramek, to byście się nie zastanawiali czy sędzia wam pomógł czy nie.

0

@Tasde No ten karny troche naciagany

3

@Encore Nie naciągany tylko do interpretacji bo przepisy są zagmatwane i tyle. Nie ma określonej wagi konkretnego zapisu, więc jak ocenić, czy zagranie od klatki piersiowej które uderza w wyciągnięty nienaturalnie łokieć, stopując piłce drogę do bramki to karny czy nie? Co jest ważniejsze, to że było nienaturalne ułożenie i spodziewana piłka czy to, że rykoszet? Nie ma na to żadnej odpowiedzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?