La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

konto usunięte

6

Póki Tebas będzie prezesem La Ligi to hiszpańskie drużyny spadną do poziomu ligi holenderskiej. Atletico jest tak fatalne a i tak jest trzecie w lidze i pewnie w top4 się załapie a w takiej Premier League pewnie by nawet w top10 nie byli.

4

@Emhyr
Jemu to zwisa, bo Real nie narzeka w europejskich pucharach.

1

@Emhyr w jaki sposób Tebas wpływa na chu..owość ATM?

konto usunięte

0

@norbi77 Real tak oddaje że nawet nie został najlepszą drużyną roku na France Football. Nawet PR-owo Hiszpania zaczyna kuleć.

konto usunięte

2

@dv7wisnia Hmm może w taki że nie pozwala klubom się rozwijać i dokonywać transferów bo wprowadza limity z dupy których nie masz w żadnej lidze i wpycha jakieś gówno CVC któro nic ci nie daje?

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr zgodzę się w przypadku ogółu Ligi ale akurat będę się trzymał wersji, że ten problem nie dotyczy Atletico. Oni mają inne problemy

konto usunięte

1

@dv7wisnia Jak oni nie mogli Witsela za darmo zarejestrować a co mówić o transferach.

0

@Emhyr OK, w takim razie przepraszam. Nawet ich to dosięga...

konto usunięte

0

@dv7wisnia Nom. Tylko Real jest ponad tymi limitami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?