La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

0

Alba-Alonso-Pique-Bellerin
Wiem, że to mecz o nic i Xavi musiał wystawić piłkarzy drugiego składu. Jednak jak dziś Barca zagra z taką obrona na zero z tyłu to do poniedziałku nie udzielam się na La Rambli, deal? xD

5

@AmigoBlancos No to dawaj, nie udzielaj się jak będzie czyste konto.

3

@AmigoBlancos ale do wielkanocnego?

0

@aldewir
Do poniedziałku 7 listopada, bo będzie wiele rzeczy które mnie interesują.
Losowanie 1/8 LM, mecz ligowy Rayo-Real.

0

@AmigoBlancos ty też nie jesteś taki jak inni i dotrzymasz słowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AmigoBlancos ja poproszę do końca listopada a że dzisiaj jest poerwszy to masz wyzwanie

0

@AmigoBlancos no cóż, dobre i to.

0

@Transu96 @Rewolucja123
Umowa to umowa meczyk Rayo-Real jest w poniedziałek, więc dam radę. Tylko żeby nie było, że jak Real jutro nie wygra z Celticem to się chowam do NORY, bo Real nie ma 1-go miejsca w grupie i stracił formę xD

0

@Mroziu
Do końca listopada to Polska dostanie w czapę na mundialu, to należy jakoś skomentować xD

konto usunięte

0

@Rewolucja123 ile wy macie lat? 10.. może o zielone liście się załóżcie w podstawówce tak robili. xd

0

@wasacz Ja się nie założyłem.

0

@wasacz
''Żywe zielone'' to ty szanuj chłopie xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?