La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

2

Fati znowu nie dojechał na mecz. Ferrana ratuje tylko bramka, bo też prawie kopie się po czole.
Młodziak Pablo na chwilę obecną bez błysku, ale to pierwszy mecz + gra bez pomysłu całej drużyny.
Kessie, bez fajerwerków.
Bellerin to nie poziom Barcy i nie chodzi mi nawet o tą niebezpieczną stratę, tylko całokształt.
Gavi mentalnie poziom wyżej od całej drużyny.
Raphinha dramat. Ten gość nie zagrał jeszcze ani jednego dobrego meczu. Ok, miał aystę z Nietoperzami, ale to tyle. Mega niewypał. Aż chciałoby się rzec: szkoda, że Auba jednak nie został.

Xavi stanął w miejscu ze swoją myślą szkoleniową. Kiepsko to wróży na dalszą część sezonu. Tutaj nikt nie wie co mają grać, jaka jest taktyka.

0

@Hadim
Raphinha napędza większość akcji i notuje świetne podania w tym meczu. Nie wiem jaki mecz oglądasz…

0

@Hadim jak gramy kessie na pomocy to nie oczekujmy jakiś błysów

0

@patrickjacob teraz w końcu miał świetne podanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?