La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

0

7

@maroon Napisałbym coś na ten temat, ale zaraz bym dostał bana i po co mi to.

0

@MesQueUnClub_87 Ciekawe co byś napisał? Jeśli miałby to być przytyk w stronę Ojca Dyrektora to ja bym jednak nie doszukiwał się w nim jedynego źródła problemu. Znam jeszcze jeden przykład chybionej inwestycji w geotermię, w której także temperatura wody okazała się za niska i teraz ją podgrzewają i dziwnym trafem łączy je jedno - powstały z publicznych pieniędzy i unijnych dotacji. Myślę, że to stanowi problem - prywatny inwestor zadbałby o swój interes i nie topił kasy w podobnie nieudane inwestycje.

0

@maroon Spoko dostanie zaraz dofinansowanie z tys %

0

@maroon Problem energii to jest mały pryszcz w porównaniu z tym jaki problem stanowi ten człowiek. Ja osobiście zwroty typu "Ojciec Dyrektor" to zostawiam otumanionym emerytom. Dla mnie to zawsze był, jest i będzie naciągacz przebrany za duchownego. Żeruje na naiwności starszych ludzi, którym się wydaje, że mogą sobie za pieniążki wykupić miejsce w niebie. Razem z Ziobro i pisem cyckają ten kraj, aż wióry lecą. 0 - tyle mam szacunku do niego.

0

@tbas Skoro znalazł odbiorców po takich cenach to chyba się obejdzie- klient przepłaci. Pozostaje współczuć mieszkańcom. Mnie to by chyba krew zalała.

1

@MesQueUnClub_87 To nie jest stricte problem energii ,tylko wyłudzanie i wywalanie publicznej kasy na chybione inwestycje. Nie zrobiłby tego Rydzyk, to zrobiłby kto inny - jak pisałem znam inny taki przypadek. A o ilu takich przypadkach nikt nawet nie wie. Lepiej aby taka kasa została w portfelach obywateli to oni by sami wiedzieli jak ją zainwestować - bez wytycznych, bez kontroli i bez wtrącania się biurokratów świat działałby o wiele lepiej i sprawniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?