La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

konto usunięte

2

Nie rozumiem narzekania na prace.
Sami sobie ja wybraliscie.
Sami wybraliscie robote na zmiany,czy cos czego robic nie lubicie.
To mozna narzekac tylko na siebie,a nie wszystko w okol.

9

@SteuerFreiMoney Ludzie boją się ryzyka, zmian. Mają kredyty i boją się zmian, że będzie jeszcze gorzej. Ale może być też 2x lepiej.

12

@SteuerFreiMoney To co piszesz jest bardzo ograniczone. Mi w aglomeracji Śląskiej i technicznym wykształceniem jest np. bardzo łatwo znaleźć pracę ale już np. w okolicach Radomska na wioskach/przedmieściach jest jedna duża fabryka AGD. Ludzie potrzebują kasy i pracy i chcąc nie chcąc muszą godzić się na tamtejsze warunki bo innaczej na ich miejsce wskoczy ktoś inny. Siedzą tam z czystego rozsądku. Czy jest obóz pracy? jest. Czy mogą narzekać? mogą. Ale rozsądek mówi, że nie mogą się ot tak zbuntować bo nie będą mieli za co jeść, grzać itd

10

@SteuerFreiMoney Ale gadasz głupoty. Prawda jest taka, że tylko nie wielki procent ludzi może robić coś co lubi i daje dobrą kasę. Każdy ma inny start w życiu i inne możliwość. Gadki typu możesz wszystko osiągnąć bo ktoś z nikąd jest np. mistrzem świata w czymś tam to oczywiście prawda ale tak naprawdę udaje się to nie licznym.

9

@SteuerFreiMoney Bo Ty zapewne nigdy w życiu nie narzekałeś na swoją i z przyjemnością każdego dnia w życiu pracujesz (o ile w ogóle pracujesz, bo pisząc takie wypociny mam wątpliwości czy rozpocząłeś już swoją karierę zawodową) :)

4

@Toretto nigdy nie narzekał bo jest na utrzymaniu rodziców :)

Więc wy też nie narzekajcie!!!

konto usunięte

0

@dv7wisnia @bartekvisca @Toretto @gaucho104
3razy zmienialem miejsce zamieszkania i robilem umschullung na inny zawod,zeby wkoncu znalezc to co sprawia mi ponad 100% przyjemnosci.
Zostawialem wszystko i poprostu wyjezdrzalismy z zonka w inne miejsca w DE.
Teraz jestem w Porsche przestanie sie podobac,to ebne tym i w dalsza trase.

Dla mnie to jest proste nie podoba sie rzucam wszystko sprzedaje dom mieszkanie i jade szukac szczescia.
Od 16 lat nie poprosilem rodzicow o zadna zapomoge finansowa.

1

@SteuerFreiMoney Nie widzisz dalej niż czubek własnego nosa. Twój poziom empatii szura gdzieś po dnie rowu mariańskiego

konto usunięte

0

@dv7wisnia empatia i uczucia do obcych mi osob dawno w mnie umarly

0

@bartekvisca ja powiem wiecej - 2 kierunki studiow, 4 kursy, aktywnosc dodatkowa na studiach, i przez rok nie moglem zdobyc pracy, bo np. Bylem z malego miasta to warszawka mnie odrzucala, bo to za daleko zebym sie przeprowadzal wg nich, jedna pani dzwoni do mnie o 16 ze chce abym przyjechal na 8 rano do warszawki udowodnil ze wiem co to exel (na jednych studiach exel 24/7, na drugich inny program statystyczny). Uczestniczylem w dziesiatkach programow na absoltwentow, gdzie trzeba bylo wykonac jakis mini projekt (tylko w 1 nie przeszedlem do drugiego etapu), a pracy nie dostawalem bo nie mam statusu studenta. Tak wiec w szukaniu pracy jest wiele absurdow, i widzii misie pani grazynki z kadr.

3

@SteuerFreiMoney No to jeśli praca sprawia Ci ponad 100% przyjemności to nie wiem czy to pracoholizm czy masochizm swojego rodzaju, w każdym razie nie zazdroszczę :D sam miewam różne okresy w pracy, ale tak żeby mi się zawsze super podobało to nie mam. Ba, mam znajomych którzy są milionerami, mają własne firmy, ale oni też nie są zadowoleni z pracy na ponad 100%. W każdym razie jeśli Tobie taki styl życia pasuje to dobrze. Najważniejsze żeby Tobie pasowało. Jeśli mogę jeszcze zapytać, pracujesz dla Porsche. W zakładzie produkcyjnym czy jak? Któryś z zakładów w Lipsku lub Stuttgarcie?

konto usunięte

0

@Toretto magazyn w Kornwestheim.
Czesci dla produkcji i nowe poskladane samochody.
Pakuje je na LKW ktore podjezdrzaja.
Lub zjezdrzam z LKW.
Oczywiscie,ze sa dni ze mi sie niechce,ale lubie co robie.


0

@SteuerFreiMoney to super najważniejsze żebyś był zadowolony z pracy. W kornwestheim to magazyn Porsche? Wiem, że mają też lakiernie Besneler w Kornwestheim. Mogę wiedzieć jak wyglądają tam zarobki? Oczywisice jeśli nie chcesz to nie mów lub podeślij na priv. Jestem ciekaw czy jakbym się zdecydował na wyjazd na taką fuchę to jakby to wyglądało :P

konto usunięte

0

@Toretto 7K brutto
Okolo 5 wychodzi na konto.
Duza odpowiedzialnosc,bo puki auto nie jest na LKW to nie jest ubezpieczone,wszystkie (tfuj,tfuj)rysy przy zaladunku rozladunku leca na moje konto,na szczescie jeszcze nie zdarzylo mi sie,ale typo przedemna rozwalil cale podwozie w 911 GT3 RS.
Pozatym Niemiecki perfekt musi byc.
Do tego kursy musisz u nich zrobic(koszt okolo 2k€) i 3miesieczna proba(w te 3miechy nie zarobisz wiecej jak 2k netto).
Nauka jazdy Porsche,ale to juz firma oplaca.

https://maps.app.goo.gl/ja6RyAjF7HipWnRG9
A obok sa werki Porsche 12 i 13.

0

@SteuerFreiMoney kurde super. Pracowałem kiedyś w Tychach i jeździłem fiatami 500 i mi się podobało, a co dopiero prosiakami jeździć :D a jak koszty życia? Pomijając mieszkanie bo to sobie mogę na necie sprawdzić, ale miesięcznie na osobę żywność, rachunki czy jakie tam opłaty masz? Dużo jesteś w stanie odłożyć miesięcznie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?