La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

konto usunięte

0

Ale Grek sfrajerzył, niewiarygodne!
Tsitsipas nic wielkiego w tenisie nie zdziała, psychika że szkła.
Ale za to 19 letni Duńczyk będzie kosił wielkoszlemowe imprezy.

0

@MESSIah16 Sfrajerzenie ale Djoko jest mistrzem w trudnych sytuacjach.

0

@MESSIah16 Grek sfrajerzył? Ale przecież to jest coś normalnego :)

konto usunięte

0

@MESSIah16 Novak włączył GOD mode od stanu 3:4

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 w sumie Tsitsipad i frajerstwo to synonimy xd

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 jakby Grek miał jaja przy tej piłce na 6 do 4, to nawet goat mode by mu nie pomógł. No ale on zagrał w Serba :D

konto usunięte

0

@MESSIah16 Poszedł do siatki, Nole wrzucił mu piłkę pod nią, normalna sytuacja. W wieku Greka Novak przegrywał finały Szlemów podwójnymi błędami

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 w wieku Greka Serb miał 4 wielkoszlemowe turnieje.
Nie wrzuciłby mu jej pod nogi, gdyby zagrał w 2 stronę, gdzie nikogo nie było i nikt by dobiec nie zdołał :)

0

@MesQueUnClub96 Ale to tylko w Paryżu,bo jednak Novak potrafił wygrywać już w wieku 24 lat inne szlemy.

konto usunięte

0

@MESSIah16 ale Novak nie miał drugiego Novaka :D
Garrosa kiedyś wygra

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 szczerze wątpie :D
No ale Novak miał gigantów za rywali w sile wieku, a młody nie daje rade z 35 letnim weteranem heh

Ale jutro będzie świetny mecz, może Rune to weźmie.

konto usunięte

1

@MESSIah16 ale ten 35 letni weteran być może jest w swoim prime :)

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 eee no nie wierzę, że jest lepszy niż np na Australian Open 2012 :D chociaż pięknie się "starzeje" ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?