- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
0
kurde kupiłem na steamie to "Combat Wings: Bitwa o Anglię", ale to chyba nie ta gra...
Cholera. Ja pamiętam za dzieciaka, że grałem w taki właśnie symulatorek lotów umieszczony w czasach drugiej wojny światowej i można było w nim wybierać strony po której chce się walczyć - Albo Alianci, albo ZSRR, albo III Rzesza. Zarąbiste to było.
Ktoś pamięta co to za gra była?
Gra o której mówie musi być przed 2011 rokiem. Grałem w to max w gimnazjum a myślę, że w podstawówce jeszcze, więc raczej taki 2006-2008 rok powstania bym typował
@Hosh @macio_944
0
@michal26 Niestety nie kojarzę takiej gry. I jak coś to dostaniesz zwrot za grę, jeżeli to nie była ta, której szukałeś.
0
@michal26 Może któryś z Il 2?
Poszukaj tu
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Category:World_War_II_flight_simulation_video_games
0
@Hosh poważnie? Da się tak?
Bo kurcze. Ta co ja szukam to na bank można było wybrać stronę konfliktu. To pamiętam. Ale czemu...to nie wiem.
Gra była dolączona do Komputera Świat czy innego CD Action
0
@LambiPL żadna z nich IMO. Ja jestem niemal pewny, że to Bitwa o Anglię była, ale ci Sowieci mi nie pasują, a pamiętam jak latałem każdym z nich
0
@michal26 To nie pomogę więcej, nie mój typ gier. Ja jedyną którą pamiętam to świetny airfix dogfighter, ale to nie to.
0
@michal26 Tak. W ciągu 2 tygodni od zakupu oraz jeżeli nie przegrałeś więcej niż 2h, to można zwrócić grę bez żadnych konsekwencji. Zaznacz po prostu, że zakup był przypadkowy albo gra nie spełniła oczekiwań. Zwrócą całą kwotę bez problemu.
https://help.steampowered.com/pl/faqs/view/784C-923B-A4A1-C825
0
@Hosh znaczy się. Zastanawiam się, bo gierka spoko w sumie. Tylko po prostu to nie to.
Także chyba zwyczajnie nie zwrócę dla zasady, że autorzy fajna jak na 2006 rok grę zrobili.
Ale przyszłościowo będę lepiej się dowiadywał
0
@Hosh natomiast dobrze wiedzieć, że taka możliwość zwrotu jest