La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1265 Culés

konto usunięte

3

Na razie iga bez energi, nerwowo.

0

@wasacz tragicznie gra i serwuje po prostu skandalicznie słabo.

2

@KlonaZepan Sprzedać póki coś warta.

0

@JimMorrisonFCB Klono jak już odpali to nie ma mocnych :)

0

@JimMorrisonFCB w ogóle poziom serwisu babek jest tragiczny, drugi serwis jest tak słaby, że zawsze idzie return, który kończy akcje, przez to jest to nudne, bo jest mało wymian.

0

@KlonaZepan Musisz więcej meczów oglądać :)

0

@adi7adi8 oglądam sporo i bardzo często tak to wygląda, nie mówiąc już o double foultach, to jest wstyd, żeby zawodnik na takim poziomie waliła dwa podwójne na gem. No kurde, nie dość, że słabo serwuje, to w siatę idzie xd

0

@KlonaZepan Poza Aryną u której faktycznie normą jest robienie 10+ podwójnych to w tourze nie występuje to jakoś nagminnie ale jeśli śledzisz to wiesz.

0

@adi7adi8 Nie wiem, dla mnie nawet pierwsze serwisy są mega słabe, a drugie to już totalna porażka, praktycznie wystawiasz się na bombę w returnie.

0

@KlonaZepan No Panowie serwują lekko ponad 200km/h także nie wiem czego Ty oczekujesz po sporcie kobiecym

0

@adi7adi8 mocniejszych drugich serwisów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?