La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

1

Ale bimbały to ona ma.

2

@Encore w ogóle ładna jest według mnie i ma fajna figurę.

0

@Encore pics or didnt happen

0

@KlonaZepan ale ma trochę sowiecką urodę. Ale zgrubsza tak, niezła jest

2

@michal26 "trochę" :P

0

@michal26 Co to znaczy sowiecka uroda? Dla mnie dziewczyna jest albo ładna, albo nie, a zaznaczyć trzeba że jest bez makijażu.

0

@KlonaZepan jaka bez makijażu xDD
Nie ma makijażu weselnego czy imprezowego, ale jakiś ma.
To raz.
A dwa - chodzi po prostu o urodę twarzy charakterystyczną dla kobiet z ZSRR.

0

@michal26 Skąd wiesz, że ma makijaż?
No rozumiem co oznacza słowo sowieckie, nie jestem aż tak głupi, chodzi mi o to, że albo ktoś jest ładny albo nie, a ona jest całkiem ładna.

0

@KlonaZepan no tak, ale każdy ma też jakieś cechy. I tutaj stwierdzam, że jej cechą jest to iż ma sowieckie rysy twarzy, które mi osobiście nie odpowiadają, ale obiektywnie mogę stwierdzić, że jest całkiem ładna.
No, bo widać, że ma delikatny makijaż xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?