- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1464 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1464 Culés
1
7
@Kessie poszli po rozum do głowy, też bym to sprzedał w cholerę
1
@Kessie Może ktoś kupi i każe im grać w baseball :)
0
@Kessie To Klopp do nas po sezonie bo nowy właściciel będzie chciał projekt swój zrobić :D
0
@Emhyr Klopp w FCB to nierealne, bo on gra swoją piłkę i wymagałoby to całkowitej zmiany stylu gry z katalońskiego na kloppowy.
A na to się tu nikt nie zgodzi i Klopp też się nie zgodzi na wizję inną niż jego.
0
@RosjaninBut Przecież to jest praktycznie ta sama gra. Utrzymywanie się przy piłce widowiskowość.
0
@Emhyr Nie, to nie jest ta sama gra. Sam Klopp mówił kiedyś, że FCB go nie interesuje, bo jego styl to heavymetal, a Barca to orkiestra symfoniczna.
Klopp gra ambitnie, szybko, do przodu, wykorzystując wolną przestrzeń i generalnie bardziej wertykalnie i intensywnie do przodu.
Takie granie to przeciwieństwo tego, co gra Barcelona od zawsze.
Ja oczywiście Kloppa bym widział tutaj jak również częściowo zmianę stylu.
Jednak czy wyobrażasz sobie, że katalońce wpuszczają tu typa, który przewróci całą filozofię do góry nogami, czyli zrobi coś, przed czym bronią się od lat?
0
@RosjaninBut Do góry nogami to by Tuchel przewrócił a nie Klopp. Xavi też przecież nie gra już tak jak grała Barca kiedyś. Oczywiście mają piłkę ale to jest inne granie bardziej bezpośrednie. W głowach barcelonismo została tylko ofensywna gra a to oferuje Klopp więc nie rozumiem jakie wywrócenie do góry nogami stylu. Valverde wywrócił. Odpal sobie Liverpool w tym sezonie to jest kopia Barcy.