La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

22

Luis Enrique przed legendarnym rewanżem z PSG: Jeśli stracimy bramkę, to wbijemy im 6.
Butra po wylosowaniu Liverpoolu:
Czeka nas fantastyczny dwumecz. Cała Europa wie co oznacza rewanż na Bernabéu.

Tymczasem Xavi po losowaniu 1/16 LE: Europa jest dla nas okrutna. Znowu wylosowaliśmy najtrudniejszego rywala.

Nie mówcie mi, że to jest dobra wypowiedź z szacunkiem do rywala i tak dalej, bo jakoś Enrique będąc w ciemnej du... Przed rewanżem potrafił postawić tak odważne tezy, a tu Xavi, który wciąż ma jakiś problem o te ''losowania'' i swoich rywali. Ja naprawdę wszystko rozumiem respekt, ale od niego, aż bije brak przekonania, że Barca może wygrać LE. Ciągle coś. Nawet jeśli nie ma problemów to Xavi spowoduje wypowiedzą, że one się pojawia...

2

@AmigoBlancos ogrodnik boi się petard, a pan Lucho to był gość

4

@AmigoBlancos po co szukasz dziury w całym i sensacji rodem z pudełka? Xavi powiedział że trafiliśmy na najtrudniejszego możliwego rywala - czysta prawda. Potem dodał że MU się dobrze rozwinęli z nowym trenerem. Gdzie tutaj jest brak szacunku?

2

@Azi
Nie lubię butnych wypowiedzi rodem z Monachium, ale też nie trafia do mnie trener, który szuka wymówek. Xavi robi to na każdym kroku.

7

@AmigoBlancos
Masz rację. Jego wypowiedź świadczy o tym, że jest osrany po same pachy, bo po takich wzmocnieniach, odpaść z tym Manchesterem, to będzie większy obciach niż z Eintrachtem.

1

@AmigoBlancos wymówkę do czego? Chlopie widzisz to co chcesz wiedzieć.

3

@AmigoBlancos Różnica mentalu. Enrique by powiedział, że jedziemy do Manchesteru zwyciężyć z podniesionymi głowami. Xavi ma kupę w majtkach na samą myśl o Antonym i Sancho.

1

@Azi Jak Barca odpadnie z MU, to Xavi powie, że było ciężkie losowanie i nie musiało się to tak skończyć, gdyby Barca trafiła na kogoś innego. Zakład?

0

@AmigoBlancos Serio nie rozumiem czepiania się o tą wypowiedź.

0

@KlonaZepan Xavi nie jest Polakiem żeby myśleć w tak kretyński sposób jak Wy.

Barcelona ma lepszego bramkarza, lepszych obrońców, lepszych pomocników i napastników. Nie widzę powodu aby z góry robić przygotowania do ewentualnej porażki skoro to rywal powinien się bardziej martwić.

Co nie zmienia faktu że MU jest trudniejszym rywalem niż np. Midtjylland czy Nantes

1

@Azi Inter też miał, opowiadasz bzdury.

0

@KlonaZepan Na tą chwilę to Wy wymyślacie bzdury akurat :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?