La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

konto usunięte

6

"Będzie daleko i trudno. Czeka nas daleka podróż w złym dla nas czasie. Poza tym będzie trudno, ponieważ to bardzo silny zespół, który bardzo dobrze grał w Lidze Mistrzów. W eliminacjach Ligi Mistrzów pokonali Ajax i Anderlecht. Mieli trudną grupę z Bayernem i Atletico. Pokonali Bayern i zajęli trzecie miejsce przed PSV Eindhoven.
Rostów gra bardzo defensywnie, bardzo fizycznie, ale skoncentrujemy się na nich po meczach z Southampton i Bournemouth"

Xavi narzekający na losowanie rywala w Lidze Europy 2022/2023.
Aaaa nie wróć, to Jose Mourinho, wówczas już dwukrotny triumfator Ligi Mistrzów, jeden z najlepszych trenerów w historii po wylosowaniu Rostowa. Sezon 2016/2017

:)

3

@MESSIah16 Widac, ze nie ma tego mentalu. Mourinho out!

2

@MESSIah16 dobrze, nawiązujmy do największego buca, wiecznie pokrzywdzonego przez wszystkich, jakie jeszcze fikolki będziecie robić?

0

@KlonaZepan Mozemy jeszcze marudzic, ze Xavi splakal sie na konferencji chociaz tylko powiedzial oczywista rzecz... A nie sorry, Ty juz to zrobiles.

1

@JimMorrisonFCB Biedactwo musi grać z takimi tuzami, jak Manchester. Liverpool trafił na Real, słyszysz jakieś płacze na ten temat? Nie, przyjmujesz przeciwnika na klatę i tyle w temacie, każdy jedzie wygrać i taki przekaz powinien pójść, zwłaszcza po tych kompromitacjach w LM, która twarzą jest Xavi.

0

@KlonaZepan Otwarta kwestia pozostaje, co dla kogo znaczy placz.

0

@JimMorrisonFCB marudzenie na losowanie jest dla mnie takim płaczem, jeśli się boi United, to niech idzie z powrotem do Kataru, nikt go na siłę nie trzyma.

0

@KlonaZepan Ale jakie marudzenie? On stwierdzil tylko najoczywistszy fakt, a tutaj gownoburza jakby nie wiadomo co sie stalo. Przy okazji zdjal troche presji z zawodnikow, bo tutaj juz chyba wszyscy nie wyobrazaja sobie innego scenariusza niz zwyciestwo w LE, a jest jeszcze pare innych mocnych druzyn.

0

@JimMorrisonFCB "ZNÓW wylosowano nam najsilniejszego rywala." Rozumiem, że Xavi nie chce grać z silnymi rywalami, bo z tego co wiem, Barca na papierze jest najsilniejsza drużyna w LE, wolałby dostać jakichś kasztanów, byle się nie namęczyć?
Kiedy niby Barcy wylosowano takiego silnego rywala? Eintracht na przykład? Napoli bez formy rok temu? Serio? Takie są ambicje tego trenera?

0

@KlonaZepan Raczej nawiazywal do grupy w LM. Stwierdzil fakt, a Ty sobie dorabiasz rozne smieszne teorie.

0

@JimMorrisonFCB No Inter jest mocarna drużyna, skandaliczne losowanie. Spodziewał się, że dostanie lapsow, żeby chociaż raz wyjść z grupy?

0

@KlonaZepan Nie, po raz enty powtarzam, ze stwierdzil fakt. No Inter jak sie okazuje mocarniejszy od nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?