- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
62
Skąd ten płacz o godzinę meczu jak to tylko 30min różnicy niż zwykle? Poproście mamę czy możecie pójść spać chwilę później wyjątkowo i po problemie :)
1
@Antimadridista_WR mi pasuje, wrócę z roboty akurat na drugą połowę
0
@Antimadridista_WR bo niektórzy wstają rano do pracy :/
3
@Zoker to chyba trzeba mieć na 3 do roboty, żeby nie obejrzeć meczu wieczorem :p
0
@Antimadridista_WR ja mam na 7-8, wolę przyjść sobie na 7 żeby wyjść o tej 15. Wstaję o 6, więc jak mecz się kończy o 23:15 to jestem mega niewyspany.
0
@Zoker ja wstaje o 6 bo do roboty na 7.30 a po meczu pewnie jeszcze odcinek serialu siądzie
7
@Zoker Ja to czasem siedziałem do północy jak nie do 1:00, a o 4 pobudka do roboty xD
Zbyt delikatne te społeczeństwo się zrobiło xD
0
@Rust_Cohle ale Ty potem w pracy spałeś, a ja efektywnie spędzam czas na LR :D
@Antimadridista_WR jak tak można? XD
3
@Zoker A po co marnować czas na spanie? :D 5-6h wystarcza na luzie
1
@Antimadridista_WR no jak sie wstaje do pracy o 5/6 to troche do dupska oglądać mecz do prawie 00:00, wiec no xd
0
@Zoker wstaje 4:50 a kładę się jakoś między 2 a 3 więc mi tu nie świruj
0
@Antimadridista_WR U mnie problem polega na tym że mecz się kończy akurat jak ja kończę robotę. Trudno, trzeba będzie z przerwą poczekać do 21:30 ;)
0
@Transu96 a potem jakieś rury rozwalasz w ziemi z tego niewyspania
0
@Zoker tylko te o których nie wiem, a nie wiem tylko o tych, których pijane gumowce na planie nie poznaczyli
0
@Nhyz oj tam, dla Barcy trzeba się poświęcić. Odeśpisz w robocie xD
0
@Antimadridista_WR to prawda, ale ze średnią długością snu na poziomie 4/5h, to na przyszłość daleko nie zajade XD