La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

0

Wczoraj miałem ''czuja'', że Real zgubi pkt z Rayo dziś postawie tezę, że Barca straci pkt z Osasuną. Do weryfikacji w okolicach północy. Kibicu Barcy ''zapisz to!'' ;)

0

@AmigoBlancos ja mam dziś czują że Lewy wreszcie strzeli hattricka w lidze

konto usunięte

20

@AmigoBlancos dzisiejsza teza, to już akt desperacji xD

1

@Azi czyli patrząc na Twój komentarz i @AmigoBlancos wychodzi na to że będzie jakieś 4:3 dla Osasuny i w tym trzy bramki Lewego.

2

@AmigoBlancos Real Madryt przegrał wczoraj dlatego że...Postawiłeś na Inter zamiast Fc Porto...( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Azi
W takim razie odsyłam w godzinach wieczornych do mojej mini serii
⚽Ile bierze Lewy!?... ;)

0

@AmigoBlancos Nie no. Będą dla nas 3 punkty po wyrównanym meczu.

0

@Bobo25 MatS nie gra? :)

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 Porto jest przeznaczone dla Liverpoolu w 1/4 finału LM.

0

@Rust_Cohle
Wczorajsza to REALna ocena sytuacji? xD

konto usunięte

3

@AmigoBlancos wczoraj czuja miałeś, a dzisiaj to już bardziej życzeniowe biadolenie xD

2

@Rust_Cohle desperacja desperacją. Sam twierdzę, że Barca wygra, ale...Osasuna to już nie ogórek do bicia

0

@Rust_Cohle Najpierw niech nasze kluby przejdą te przeszkody,a są one dość wysokie.

0

@Rust_Cohle
W jakimś stopniu życzeniowe, ale też z drugiej strony. Osasuna nie jest przypadkowo na 5 miejscu w tabeli. Barca gra mecz wyjazdowy, więc zakładam stratę pkt.

0

@Azi Gra, ale będzie niewyspany bo bez drzemki popołudniowej którą tak lubi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?