La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

4

Może nieco poza tematem, ale właśnie patrzę jak wygląda ilość występów naszych młodych wilków w Barcy i mimo, że człowiek wie, że Gavi gra naprawdę sporo w pierwszej ekipie to jednak mieć na koncie 66 spotkań rozegranych w wieku 18 lat to ładnie wykręcony rezultat.

4

@Worny Nie ma chyba w Europie klubu, w którym tak wielu młodziaków stanowiłoby już o sile zespołu. Dlatego ta nasza nierówna gra mnie nie dziwi. W tym wieku chłopaki mają prawa mieć wahania formy

4

@Ptasior A no, tym bardziej cieszą takie mecze jak ten z Osasuną. Nie wiem ile tych młodziaków zostanie w Barcelonie na lata, może wszyscy, może połowa, ale możliwe, że za kilka lat przynajmniej na kilku pozycjach będziemy mieli naprawdę silny i doświadczony trzon zespołu w nadal młodym wieku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?