La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1699 Culés

8

TEŻ JESTEŚCIE MANIAKAMI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA:)?

Ja uwielbiam ten czas, już szykuję listę prezentów oraz listę ozdób świątecznych (uzupełnienie wystroju domu):)

Uwielbiam wprowadzać ten klimat w domu świąt:)

czekam już na Grudzień:)

4

@lucca87 Maniakiem moze nie, ale bardzo lubie ten czas i w tym roku zamierzam sie przylozyc do dekoracji i stworzenia swiatecznego klimatu zeby milo spedzic ten czas :)

3

@JimMorrisonFCB U mnie podobnie, też zamierzam przyłożyć się do dekoracji etc. by poza ofc wystrojem mieszkania też może coś na balkonie było, bo od pół roku stoi w zasadzie pusty... Ogólnie uwielbiam ten czas i dużo bardziej lubię właśnie czas zimowo-świąteczny niż wakacyjno-upalny.

1

@lucca87 odkąd nie ma śniegu to klimat znikł. Światełka w domu i choinka spoko ale na dworze ciapa i pizgawica to dramat.

0

@lucca87 dla mnie święta mógłby nie istnieć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?