- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
0
Panowie jak macie do wyboru wygrać milion w lotto a zobaczyć mordy wszystkich ,użytkowników rambli co wybieracie ?
21
@gumaz Co mnie obchodza czyjeś mordy? Oczywiście ze milion
12
@gumaz Biorę milion a potem daję każdemu dyszkę żeby pokazał swoją fotkę.
8
@gumaz No to zajebisty dylemat xD najbardziej mnie interesuje jaką kto ma morde w necie.
0
@JimMorrisonFCB https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5TFea9SJl4rcJ73rSg6hDgbICkfSjTnRs-A&usqp=CAU
Proszę. Gdzie moja dyszka? Tylko szybko bo muszę zainwestować w czołgi!
0
@gumaz Pieniądze to nie wszystko, dawać swoje brzydkie mordy
14
@gumaz Dylemat na zasadzie: chcesz się przespać z Margot Robbie, czy ze starym @Luciano99? Logiczne, że wszyscy wybiorą tą drugą opcję.
1
@Azi To chyba nie jest Twoja prawdziwa twarz. Poza tym nie mam jeszcze wyżej wspomnianego miliona.
1
@JimMorrisonFCB czuję się oszukany! Trafiasz na moją czarną listą. Zajmę się Tobą jak tylko wygram z Ukrainą!
e: moi żołnierze już po Ciebie idą. Już są na klatce, wchodzą po schodach!
6
@gumaz wystarczy że tą zobaczyłem i dalej oglądać nie chce
https://zapodaj.net/images/7816f47a926b4.png
0
@Azi Uff, dobrze że nie mieszkam na klatce!
0
@Transu96 Wysyłają ci takie fotki na priv?
0
@Transu96 Żeby wszyscy wyglądali tak normalnie jak on to świat byłby piękny.
0
@MesQueUnClub_87 ta, mówię im że nie jestem zainteresowany ale nie odpuszczają, ostatnio @Danny Gaucho mnie podrywa na swoją glacę ale jestem nieugięty
5
@JimMorrisonFCB miałeś napisać że mieszkasz na parterze! Eeee tak spartolić zabawę :P
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/wiem-gdzie-mieszkasz-moi-ludzie-juz-ida-na-twoje-pieterko-mieszkam-na-parterze-moi-ludzie-juz-schodza.jpg
0
@gumaz cóż za ciężki wybór... Naprawdę podchwytliwe pytanie... Ale z Walkerem nie ma łatwo...
0
@Transu96 jeszcze pokiwał xDD Niesamowity typ
0
@gumaz To W sumie tak jakbyś się zapytał czy wolelibyście mieć milion albo nie mieć....