- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1463 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1463 Culés
7
Chyba tylko w naszym kraju głównym tematem do rozmów jest zawodnik 25 (prawdopodobnie Jędza) i 26 (4 bramkarz). Sztucznie powiększono liczbę miejsc o 3 i tam nawet mogą bracia Wójcik jechać z kabaretu Ani Mru-Mru, żeby im dobrą atmosferę robili. Jakie to ma znaczenie? My się skupmy na 16tce, która ma realne szansę na grę i rzeczywistych problemach, a nie na tym kto sobie mecze Polaków na tych mistrzostwach z trybun obejrzy.
0
@Uukasz_93 tylko na 25 miejscu ma zostać powołany Jędrzejczyk- największy dzban polskiej ligi, gość który co kolejkę powinien dostawać czerwone kartki i tylko immunitet Casemiro powoduje, że tak nie jest. Na mundialu go sędziowie nie będą znać i lubić jak to robią sędziowie w Polsce, na mundialu faul na czerwoną kartkę to będzie czerwona a nie tak jak w Polsce upomnienie. Dawidowicz gra w Seria A i nie zostanie powołany, bo Czesio woli swojego Amigo
0
@FCB24 Przecież szansa na to, że nawet 21 zawodnik z tej listy zagra jest minimalna. A co dopiero 25 czy 26. Następny najważniejszy temat powołań jak nie bramkarza i Gikiewicze to Jędrzejczyk.
0
@Uukasz_93 z tym, że Jędrzejczyk nie zagra to bym polemizował, prowadzimy z Meksykiem (w co nie wierzę), ale załóżmy że tak- Jędza wchodzi w 75min na utrzymanie wyniku i 80min wali z łokcia i dostaje czerwo
2
@Uukasz_93 nie zmienia faktu, że 4 bramkarzy nie powinno jechać. Już lepiej jakby skrzydłowego powołał. 2 kontuzje w ataku czy czerwona kartka i w dupie jesteśmy bez zmiennika
0
@Uukasz_93 Michał i Marcin Wójcik nie są że sobą spokrewnieni :D
0
@FCB24 To są decyzje Cześka, on za nie będzie odpowiadał. Następny temat Krychowiak i Glik. I kto za tego Krychowiaka ma wyjść? Karolek Linety?
0
@Uukasz_93 za Glika może jechać Dawidowicz i on nawet powinien grać w pierwszej 11. Kiwior-Wieteska-Dawidowicz. Trójka, która gra regularnie w lepszych ligach niż jakaś Ekstraliga.
0
@Uukasz_93 Wszystki fajnie, ale Marcin i Michał Wójcik nie są bracmi. W ogóle nie są spokrewnieni ze sobą - zbieżność nazwisk.