La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

1

Jest w Warszawie jakiś marsz, z którym mógłby się identyfikować zwykły Polak? Czy trzeba iść albo z neandertalczykami narodowymi, albo z tęczowymi klaunami i antifami, gdzie w żadnym z tych marszów nie chodzi o patriotyzm?

konto usunięte

3

@PatrychoO W Polsce to wiem że w Sosnowcu pod patronatem @Luciano99 a w Warszawie to nie wiem

7

@PatrychoO Jak sobie sam pójdziesz na spacer/marsz, z rodziną lub znajomymi. Innej możliwości nie ma, ten kraj jest tak absurdalnie podzielony i głupi, że dla mnie z czystym sumieniem niemożliwym jest brać udział w takich przedsięwzięciach.

@MesQueUnClub96 Potwierdzam, nie widziałem ładniejszego złomowiska.

1

@PatrychoO Ja np.spędziłem święto niepodległości w lesie,bo pojechałem po drzewo,i tam nie było obydwu grup marszowych :)

0

@FcPortoFan1999 Jeżeli zabrałeś z lasu inne drzewo niż brzoza to nie nazywaj się Polakiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?