La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

2

Z racji,że dziś mamy Święto Niepodległości,to może warto wymienić za co kochamy/lubimy Polskę
Ja kocham /lubię Polskę za kuchnię, jedzenie (pierogi ofc ;)
Historie chyba też również
Zapraszam do dyskusji
@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca @macio_944 @Barca1992 @MesQueUnClub96

3

@tomek8756 Za historię, naszą kulturę, za to, że Polacy to naprawdę wspaniali ludzie, za krajobrazy. Żyjemy w pięknym kraju i nie mamy się czego wstydzić.

0

@tomek8756 Piękne krajobrazy, język narodowy

0

@tomek8756 za Polki

0

@tomek8756
Kultura i mentalność.

0

@tomek8756 ze tutaj nie ma praktycznie żadnych katastrof naturalnych

konto usunięte

0

@tomek8756
Za Sukiennice, za Katowice
Za łosia, żubra i za łasicę
Za Hel, za Wisłę i za Kasprowy
Za narodowy kotlet schabowy
Za to, że wiosną wciąż mnie zachwycasz
Że jak nie upał no to śnieżyca
Za to że z Tobą czuję się swojsko
Ja tak po prostu kocham Cię Polsko

Za blask choinki i za kolędy
Za wielkie czyny, za nasze błędy
Za dziury w drogach,w rosole oka
Za Wawelskiego, rzecz jasna smoka
Za mecz na Wembley, za skok Małysza
Mało trzeźwego z Krupówek misia
Za to że z Tobą czuję się swojsko
Ja tak po prostu kocham Cię Polsko

0

@tomek8756 U mnie wiele rzeczy się na to składa.

Wszystko po trochu: kultura, nieustępliwość, język, kulinaria, piękne miasta na czele z Warszawą :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?