La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

3

Ależ City ma farta, że teraz przerwa, z tak grającym City bez Wikinga spokojnie mogłoby tracić do Arsenalu z 8-10 pkt, ale i tak jeszcze ciągle szansę na 5 przewagi a to nie byle co. Coraz bardziej realny scenariusz na mistrzostwa dla - Barcy, Arsenalu i Napoli. Wielka szkoda, że akurat teraz przerwa.

1

@Kamiloza91 Akurat Arsenalowi się przyda przerwa, bo w ostatnich meczach nie wyglądali zbyt dobrze, za wyjątkiem tego z Nottingham u siebie, tak samo Napoli meczy bule od 2 spotkań

konto usunięte

1

@Kamiloza91 Arsenalowi jeszcze daleko do mistrzostwa, to dopiero 14 kolejka ;)

0

@Medium To też celne. Ale z Haalandem City o wiele mocniejsze. Najważniejsze to będzie nie przegraćz City (chyba jeszcze nie grali x City).

0

@MESSIah16 Ale ja wiem ;) Czym dalsze kolejki tym scenariusz bardziej realny. Ale i tak najważniejsze to żeby Arsenal wrócił do LM.

konto usunięte

0

@Kamiloza91 No top 4 bardzo realne, tak samo medal.
Zobaczymy, bo City słabo gra w tym sezonie, dużo punktów ratuje im Haaland i De Bruyne. Póki co nie widać tej wielkiej mocy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?