La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

2

Oglądam Pogoń i oprócz tego że grają słabo, ale to pomińmy, to zastanawia mnie czemu Turbo:) Grosik zabiera jedno miejsce w kadrze? On jest tak dramatyczny na tle słabego Radomiaka, że aż żal patrzeć. On w Pogoni gra już chyba tylko za nazwisko, a w kadrze to chyba dobry kumpel Czesia, bo innych argumentów nie widzę.

0

@hank_moody Czesio ma na niego plan. Wie, że jak wejdzie na 15-20 minut to da z siebie wszystko i go nie zawiedzie. Włączy swoje turbo i odmieni losy meczu, poza tym dobrze mu się gra z Lewandowskim więc zbrodnią byłoby go nie powołać. Tak samo jest w przypadku Jędrzejczyka. Także zaufajmy Czesiowi, on wie co robi.

0

@Klaudiaa8 ale widziałaś go w tym sezonie? bo te jego turbo to już nie działa. Faktycznie zapomniałem, o tym drugim parodyście :) Ich czas minął, teraz powinni młodzi zbierać doświadczenie, szczególnie w meczu o honor.

1

@hank_moody to był sarkazm. Ich nie powinno być już dawno w reprezentacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?