La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

6

Przejrzałem wypowiedź Ronaldo i CR7 powiedział parę ciekawych rzeczy dotyczących samego klubu i sposobu zarządzania.

Brak profesjonalizmu, rozwoju, pomysłu i koncepcji, ambicji to kilka z nich i wielu kibiców ze środowiska United też tak czuje. Co z tym jest związane, nie idące w parze z renomą klubu sensowne transfery i przypadkowe wybory trenerskie.

Oczywiście to bardzo naciągane, a moim zdaniem kłamliwe, że Haag nie ma szacunku do CR7. Pewnie to idzie wg schematu, że CR7 chciał ambitny projekt, dający jakość i gwarantujący grę w LM, ale Solskjaer nie dojechał, potem zatrudnili Ragnicka, nie poszły za tym transfery i plajta była gotowa.

Zmiana polega na tym, że tamten sezon się skończył, a Haag jest kompetentnym profesjonalistą w pełnym calu (znacznie większym niż Xavi"do grudnia" Hernandez) i daje szanse walki o wyższe cele w dłuższej perspektywie.
Zatem sam Haag nie zasługuje na takie traktowanie i zachowanie CR7 w tym względzie mówi głownie o nim samym. Choć prawdę mówiąc sam United zarządzany jest fatalnie, transferów dokonał w trybie paniki i poniekąd rozumiem frustracje Ronaldo.

3

@Comentateiro Patrząc na to że Ten Hag jest od tego sezonu to wiele zmienił. Zawsze można krytykować ale póki co nie ma za co Holendra.

1

@Encore Wypisanie się z walki o mistrzostwo po 14 kolejkach nie jest powodem do krytyki? XD
W dodatku najgorszy bilans bramkowy 20:20 z top7 ekip

3

@Encore Absolutnie nie ma za co. Nawet zerkając na skład w ostatnim meczu chwyciłem się za głowę jaki to niedorobiony zespół. Mecz ratował ściągnięty w trybie desperacji za darmo Eriksen, który równie dobrze mógł już wylądować na emeryturze. Elanga, Lndelof, wiecznie kontuzjowany Martial, Shaw to kilku niekoniecznie wymarzonych zawodników, jednak Haag nie narzeka i orze z tego co ma.
Bilans w lidze już jest bardziej niż przyzwoity i widać już pewne zaszczepione schematy i powtarzalność. A trudno tu mówić o komforcie pracy.

6

@Medium Ten Hag w pierwszym sezonie miał walczyć o mistrza?

3

@Comentateiro Antony, Sancho,Varane, Martial wiecznie kontuzjowany i Ronaldo z fochem. Łatwo nie jest.

0

@Encore Chociaż trzymać się blisko lidera do połowy sezonu :)

3

@Encore To się nazywa realizm. Wybacz koledze, który kompletnie nie ma pojęcia o tym z czym zmaga się Haag, i na jakim etapie jest United.
Flashscorowy znawca

5

@Medium Do City drugiego traci 6 pkt to źle?

0

@Encore Do Arsenalu 11 pkt straty, kiedy do zdobycia było 42 to zle xD

4

@Medium No Arsenal odskoczyl ale moim zdaniem dla niego w tym sezonie cel to był top4 i jest blisko tego

0

@Encore Blisko? Jak na moje skończą na 5/6 miejscu, Liverpool zacznie grać swoje, a Conte w lidze zrobi Top4 na luzie

2

@Medium Progres w grze MU jest widoczny względem poprzedniego sezonu. Ten Haag punktuje średnio 1,86pkt na mecz w lidze, wobec Rangnicka 1,54pkt. Oczywiście wydał 240mln w okienko letnie, a takich pieniędzy Rangnick nie dostał, ale tam w MU jest większośc do wywalenia.
@Encore Czy 5 miejsce w lidze + np. odpadnięcie w 1/16 LE przez MU byłoby dla Ciebie wystarczająco dobrym sezonem, czy jednak miejsce TOP4 to must have w tym sezonie.

2

@priest9999 Raczej rozczarowanie mimo wszystko tymbardziej że jest szansa na top4

1

@Medium Nie no nie Tottenham z tą grą. Ich dominuje większość zespołów. Przecież Ten Hag to go zjadł w meczu bezpośrednim.

4

@Encore Pokazał się ciekawy nowy rywal do TOP4 czyli Newcastle. Mamy City, Liverpool, Arsenal, mimo wszystko Chelsea, Tottenham i United.
7 zespołów walczących o 4 miejsca. Moim zdaniem, jeśli kontuzje będą omijać United, i jeszcze zrobią potrzebny transfer w zimie, Haag może osiągnąć cel.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?