- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
0
Ja jestem ciekaw jak Raków będzie wyglądał w w el do LM. Awans to ciężka sprawa, ale jestem pewny, że z jakimiś leszczami nie odpadną i obyłoby się bez kompromitacji. A Wy jak to widzicie? Oczywiście jeszcze trzeba dowieźć mistrza. Oby przynajmniej dostać się do LE a na to jak najbardziej stać Raków.
1
@Kamiloza91 Bardzo ważna będzie 1 runda i żeby trafili kogoś w swoim zasięgu(w 1 rundzie nie będą rozstawieni). Moim zdaniem jeśli przejdą 1 rundę to zobaczymy ich conajmniej w LE, bo w 2 rundzie przejmą rozstawienie rywala(taki system). W pierwszej rundzie możliwi rywale to drużyny pokroju Karabach, Ferencvarocs, Sheriff, Bodo, więc kilka w miarę solidnych ekip jest. 2 runda powinna byc zdecydowanie prostsza potem. Ja jestem optymistą.
0
@priest9999 A ile trzeba ogólnie przejść? I w której rundzie jak odpadniesz to lądujesz automatycznie w LE, czy czegoś tskiego nie ma? :D
0
@Kamiloza91 Masz 4 rundy eliminacji w LM. Po wygraniu 2 meczy już masz pewną europę(minimum LK), odpadając w 3 rundzie LM grasz dwumecz o awans do LE i dopiero jak przegrasz lądujesz w LK, natomiast jesli awansujesz do 4 rundy w LM to masz conajmniej LE. Dlatego kluczowe jest wygranie 1 meczu w eliminacjach, potem dostajesz naprawdę słabą drużynę i ją przechodzisz. Będąc w 3 rundzie musisz wygrac conajmniej 1 z 2 dwumeczow by grać w LE.
0
@Kamiloza91 4@Kamiloza91 4 rundy i z ostatniej trafiasz do LE
0
@Kamiloza91 Bardzo im kibicuję i liczę, że jeśli nie LM (o co będzie niezmiernie ciężko), to chociaż w dobrym stylu Liga Europy. Grają naprawdę fajną piłkę i są przede wszystkim mądrze zarządzani.