La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1455 Culés

9

Ronaldo się spłakał jak mała dziewczynka. Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, zarządzania klubem itp to zakładam że mówi prawdę i mogę się z nim zgodzić. Natomiast to, że on mówi iż nie ma szacunku do trenera nie podając żadnego argumentu na to (czyli zakładam, że ETH nie okazuje mu szacunku, bo go nie wystawia), albo robi wycieczki osobiste pod adresem wyglądu Rooneya, że ten pewnie mu zazdrości wyglądu - to już jest odklejka totalna i kolejne potwierdzenie buty, arogancji i ignorancji CR7. Dla niego świat i piłka nożna kręcą się tylko wokół jego osoby. Żeby jeszcze dawał argumenty na boisku, ale gość jest czerstwy, niewiele daje drużynie, a zachowuje się jakby bez niego świat miał się skończyć w tym klubie i nie tylko.

0

@skakun95 Chyba najtrafniejszy komentarz odnośnie tej sytuacji jaki widziałem :) Brawo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?