- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
1
"Przed przyjazdem tutaj położyliśmy wszystko na stole i podałem swoje powody, dlaczego tego nie zrobię. Nie powiem czemu, ale myślę, że to zrozumieli. Wyjaśniłem im to już wcześniej, więc nie było to dla mnie nowe, ani dla nich. Myślę, że dla zespołu ważniejsze jest to, że w końcu usiedliśmy razem i naprawdę postawiliśmy wszystko (fakty) na stole, a teraz idziemy na przód. Teraz jedziemy do Abu Zabi, oczywiście chcemy tam wygrać wyścig, ale jeśli będzie szansa, aby pomóc Checo, to zrobię to, ale ważniejsze było, abyśmy odbyli takie spotkanie teraz”.
Verstappen to ma ego. No ale oczywiście nic mu nie zrobią, żeby czasem odejść nie chciał, bo to znakomity kierowca, który daje tytuły.
0
@MESSIah16 Z drugiej strony gdzie miałby odejść skoro widać, że nadal chce wygrywać wszystko. Merc odpada, chociaż w przyszłym sezonie mogą być silni, a Ferrari, to Ferrari xD A znając Maxa, to nic nie jest rozwiązane, skoro mówi, że sobie wytłumaczyli więc pewnie problem będzie narastać w przyszłym sezonie jeśli nie będzie roszad w składzie.
1
@hayek no tylko trudno będzie o lepszego partnera. Nie jest jego bezpośrednim rywalem w walce o tytuł, nie afiszuje się, nie oczekuje cudów.
2
@MESSIah16 to ten co go wszyscy rok temu uwielbialaicie a cisneliscie po Hamiltonie?
0
@MESSIah16 nie no nie przesadzaj. Takich Perezów czy Bottasów to się znajdzie całkiem sporo. Paź który będzie miał gwarancję dobrego bolidu zawsze się znajdzie.
Oczywiście w żaden sposób nie umniejsza to wczorajszego buractwa Maxa
0
@Bykunn A co tam sie wydarzylo, bo nie sledzilem wyscigu?
1
@JimMorrisonFCB Max jakieś 5 okrążeń przed został przepuszczony przez Pereza żeby gonić Alonso i Leclerca. Nie udało mu się i zespół poprosił o oddanie pozycji Perezowi. Z czystej przyzwoitości i dlatego że w MŚ to dla nich lepsze, Perez walczy o drugie miejsce. Max go nie puścił a potem mówił przez radio że już im mówił żeby go nigdy o to nie prosili
1
@Bykunn No to niezle.