- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
42
Najlepsze są te ogłoszenia o pracę. Wymagania: lista na całą stronę, ale nic na temat tego jakie pieniądze proponują w zamian. Potem idziesz na rozmowę, a typ Ci wyskakuje z jakąś śmieszną kwotą i zmarnowałeś tylko czas i benzynę. W serwisach typu pracuj.pl czy OLX powinien być obowiązek wpisania kwoty wynagrodzenia.
1
@MesQueUnClub_87 Tam Ci podadzą od 3 do 6k a i tak dostaniesz 3 i do tego brutto xD
0
@kuz No jakby trzeba było zaznaczać obowiązkowo daną kwotę do wyboru netto/brutto i przedział zaczynałby się od 3k to już bym wiedział, że tyle chcą dać na początek i że jest to np. z VAT.
36
@MesQueUnClub_87 Jeszcze lepsze jak się spotyka ogłoszenia typu:
Oferujemy:
- wynagrodzenie na czas
- przerwę w pracy
- narzędzia niezbędne do pracy
Wow XD Rzeczy, które przysługują Ci z Kodeksu Pracy
8
@MesQueUnClub_87 a jak zapytasz to mają problem, że nawet na rozmowę nie przyszedłeś, a już o zarobki pytasz XD
10
@MesQueUnClub_87 Areczku, Ty się ciesz, że masz pracę, a nie jeszcze jakieś zarobki za nią chcesz.
1
@MesQueUnClub_87
z tego co kojarzę to w UK i Irlandii są często ogłoszenia a podaną pensją
a co do Polski to raczej niedoczekanie niestety jest tylko garstka ofert z podaną kwotą
a wg mnie zawsze powinienieś podczas rozmowy telefonicznej powiedzieć jakie są Twoje wymagania aby nie marnować ich i swojego czasu
ja zazwyczaj jak dzwonią do mnie rekrutrzy/albo sporadycznie jak sam gdzie się zgłoszę i się odezwą to zawsze już telefonicznie jest rozmowa o wymaganiach finansowych aby nie marnować nikogo czasu
nie wiem w jakiej branży Ty szukasz ja w finansach tak mam, bo dla mnie pójście na rozmowę bez takiego podstawowego uzgodnienia to byłaby strata czasu właśnie