- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
0
Ktoś tu pisał, o chcecie wysyłać matki z dziećmi na zachodnią Ukrainę, a tam niebezpiecznie. Jak widać w Polsce też niezbyt bezpiecznie.
8
@Rl9k1nG Ze względu na niepotwierdzoną rakietę, która spadła blisko granicy i zabiła 2 osoby z 38 milionów? Tak, zdecydowanie niebezpiecznie.
Czas się wylogować z internetu na jakiś czas, bo będzie panika i fatalizm. Klasyk.
0
@macio_944 Znaczy ja pirotechnikiem nie jestem ale to raczej wygląda na krater po rakiecie. A to nie jest normalny stan rzeczy kiedy na kraj spadają rakiety :P
2
@Kgorecki2500 Nie rakiety, a jedna rakieta. I nie w jakiś konkretny cel, tylko bardzo blisko granicy z państwem, gdzie trwa zmasowany atak rakietowy i trwa wojna, więc jeśli to jest rakieta, to może ona nie oznaczać konkretnego celu ataku. Nie siejmy paniki, bo to nie ma sensu.
3
@Kgorecki2500 ale Maciej po prostu nawołuje o spokój bo na ten moment nic nie zostało wyjaśnione a Ty np już piszesz posty że rzucisz studia i będziesz musiał na front iść xd Calma calma
1
@Kgorecki2500 Zbłakane a nie wystrzelone celowo w Polske. Jest to czeste zjawisko na tego typu wojnach niestety
0
@macio_944 Znaczy ja tam nie panikuję, ale jednak. (tu też do @Jakchcesz @Sulimo ) nie ważne, czy był cel czy nie to jednak ta rakieta spadła. Co z tego, że to częste zjawisko?
@Jakchcesz A ja tego nie pisałem z przejęciem tylko tak o xd Mam podejście, że co będzie to będzie i tyle. Ale jednak też całkiem olać tematu nie można, że "o spadła zbłąkana rakieta i zginęli ludzie. Trudno się mówi. Pora na CSa"