La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

0

Czyli w końcu to pocisk Ukraiński, czy myślicie że Ukraina zrobiła to celowo żeby wciągnąć NATO do konfliktu czy to naprawdę nieszczęśliwy wypadek

4

@paweldunajecfcb nieszczesliwy wypadek podczas zestrzelenia rosyjskiej rakiety

konto usunięte

0

@paweldunajecfcb Nie wiem Pawełku.

4

@paweldunajecfcb Na pewno nie można wykluczyć żadnej z tej opcji, ale ostrożnie z podejrzeniami bo zaraz możesz dostać łatkę ruskiej onucy

0

@paweldunajecfcb Co będę snuć teorie jak nie jestem w stanie się tego dowiedzieć.

1

@paweldunajecfcb Ta celowo, nie no. Po prostu wypadek

2

@paweldunajecfcb W jakim sensie celowo? W dobie dzisiejszej technologii raczej nie można się spodziewać, że nie dojdziemy czyja jest ta rakieta(A raczej USA doszło) :D

0

@hayek No ale zawsze można zwalić winę na przypadek ;)

0

@hayek Po to aby wciągnąć sojusz NATO w ten konflikt

1

@paweldunajecfcb Jak takie coś mogłoby wciągnąć NATO do wojny? Przecież NATO wie znacznie lepiej od Ukrainy co lata po ich niebie, taka prowokacja nie mogła się udać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?