- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
5
Na ostatnich obradach w sejmie jedna z posłanek PIS, Teresa Wargocka krzyknęła w stronę opozycji, że jednego Kaczyńskiego zabili ale drugiego ochronią.
Uniwersum PISu coraz bardziej zaczyna przypominać popularnych swego czasu patostrimerów. Różnica jest taka, że jedni na dłuższą metę są nieszkodliwi a drudzy dalej rządza krajem.
1
@marcin62 a później razem popisowcy pijani u Mazurka. Przestań wierzyć w te głupoty. Jak przychodzi co do czego to zawsze głosują razem- patrz pożyczki od UE, zamordyzm covidowy, tarcze itp itd. Dziela się dopiero później na złych i dobrych policjantów. Wojna ma być w tv dla dziadków i babci oraz fanatyków UE. Wytłumacz mi jedno. Skoro dla PiSu Tusk i Po to tacy zwyrodnialce to dlaczego mają w CH... Miejsca na antenie w tvpis a np konfederacja go nie ma od 8miesiecy. Trzeba kimś dzielić i rządzić niestety. Czy tacy jak ty nie zrozumieją nigdy, że ten układ ma rządzić do końca świata i jeden dzień dłużej dopóki żyje kaczynskipozniej wiele lat po nim jeszcze Donald?
2
@Mezocyklon87 A ty byś komuś na urodzinach awanturę robił bo zaprosił kogoś kogo nie lubisz?
0
@Kgorecki2500 widzę, że wierzysz w to co piszesz...