La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1324 Culés

0

Polscy szczypiornisci, fazy pucharowe za Wenty, Bieglera czy Talanta (io Rio). Niezapomniane emocje, oddawali zdrowie na parkiecie. Duma mnie rozpierala jak ich oglądałem. Można było sie wzruszyć. Szkoda tego przekupionego meczu z katarem. Skandaliczny mecz. Jawna kpina z Polski. Jestem przekonany że w finale z Francją gralibyśmy jak równy z równym. Gdy się oglądało naszych piłkarzy ręcznych to się wiedziało ze dadzą z siebie wszystko i że się nie poddadzą. Ja mam tylko jedną prośbę. Chce widzieć to samo zaangażowanie jak w ręcznej. Chce widzieć herosów a nie mięczaków. Wierzę w Polaków, bo zawsze będę wierzył, niech dadzą czadu. Niech szorują dupa po trawie. Mają ją zjadać.

1

@VegetaPolska Pamiętam ten mecz w półfinale z Katarem. Tam niestety sędziowie wszystko sędziowali pod katar. Niektóre decyzje były skandaliczne. Dobrze, że chociaż z brązem skończyliśmy. Chciałbym, żeby te dobre czasy piłki ręcznej reprezentacyjnej w Polsce wróciły.

konto usunięte

0

@kibicsportu teraz będzie powtórka w Katarze

0

@VegetaPolska Obawiam się, że podobnego zaangażowania jakie było u naszych Orłów Wenty w piłkarzach nie zobaczysz. To zupełni inny poziom.

1

@fart u Wenty, Bieglera czy Talanta. Obojętnie, u całej trójki byli niesamowici. I za to im dziękuję bo to co nam dawali...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?