La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

0

Jak powszechnie wiadomo różne ogranizacje mundialu były skorumpowane. Żeby daleko nie szukać mundial 2002, gdzie Korea była pchana do strefy medalowej, organizacje też sobie ''kupili'' RPA kupiona impreza poraz kolejny, tylko RPA zapamiętamy chociażby z trąb i tego czysto afrykańskiego klimatu. Podejrzewam, że odkąd Sep był szefem FIFA niemal każda organizacja mundialu była załatwiana pod stołem, tylko że finalnie mundial we Francji 1998 przykrył to poziomem sportowym, mundial w Niemczech stał na bardzo wysokim poziomie, nawet RPA było nieprzewidywalne. Natomiast nie wiem jak to będzie w Katarze, wiem natomiast, że Katar straci jeszcze bardziej wizerunkowi, niż zyska coś tym mundialem, ale to jest moje subiektywne zdanie. Jeśli jeszcze jutro na otwarcie będzie tak jak ma być, czyli Katar-Ekwador 1-0 to szykuje się jeszcze większy syf, niż na mundialu w 2002 roku, a ciężko go było przebić przez te 20 lat.

1

@AmigoBlancos Jeszcze nie widziałeś meczu a nawet jak go obejrzysz to będziesz go oceniał jedynie po wyniku?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?