La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1285 Culés

2

Zostawiając wszystkie kontrowersje organizacyjne wokół Qataru,pod względem sportowym nie mogę się doczekać już,bo będzie co oglądać.Piłkarze 1 raz nie będą po sezonie zajechani,a w zasadzie przed połową sezonu,więc powinni mieć siły na dużo walki i dużo biegania.Czekam na ten mundial pod względem piłkarskim z wypiekami na twarzy i wierzę że Nasi wyjdą z grupy.

5

@FcPortoFan1999
Piłkarze już są zajechani graniem co 3 dni

3

@FcPortoFan1999 Zawsze fajnie pooglądać meczyki, mimo tego, że Fifa to sprzedajna dziwka. Może i nie ma takiego klimatu jak przy browarku pod parasolem w lato, ale jednak turniej to turniej,

0

@MesQueUnClub_87 +1,skoro to nie lato,a zimowe mistrzostwa,moim zdaniem zawsze fajne ciekawe doświadczenie. @Sawik_10 Z tego co wiem to rozegrali mniej więcej około 20 meczów od sierpnia,więc nie powinni być aż tak zajechani jak po końcu sezonu.

0

@FcPortoFan1999 oni będą zajechani już pod sobie klubowym, a po mundialu to już wogóle. Pewnie masa kontuzji będzie i odbije się to czkawką na reszcie sezonu

0

@Seledynowy Po mundialu to co innego.Ale sam mundial może być całkiem przyjemny dla oka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?