La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

1

Eh już mi brakuje Xaviniety a tu trzeba będzie czekać do Stycznia

2

@don'T.R.I.P.e odpal se katar to zobaczysz xavinete, niezłą im ekipę szawi zmontował

7

@don'T.R.I.P.e A mi też. Ale liczę, że Polska wychodząc z grupy i Argentyna mi to zrekompensuje. Zwycięstwo z Osasuną pewnie dodało motywacyjnego kopa dla tej drużyny, więc szkoda tej przerwy. Ale liczę, że po mundialu wskoczymy na wysoki poziom, głównie wiosną. Wciąż gramy o b. wiele i osobiście mocno wierzę w mistrzostwo i jeszcze jakiś jeden puchar, a jeśli to się zdarzy, to sezon ocenię bardzo pozytywnie.

7

@macio_944 Ja to się boje że po tym zasr*nym mundialu wypadnie połowa składu.

1

@don'T.R.I.P.e Nie zdziwiłbym się, ale póki co nie ma co się martwić na zapas. Póki co Real ma problem z Benzemą :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?