La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

3

Szczęsny tragedia... Przecież na Mistrzostwach Świata, które są co 4 lata to się gra do końca i na całego. Dla wielu zawodników są to najważniejsze mecze w ich karierze, inni zmieniają narodowość byleby zostać powołanym na tę imprezę, a Wojtuś już zakłada, że przegrają. Najlepiej niech wcale nie wychodzą, bo po co się męczyć? Jeśli będą przegrywać 3:0 to ja chciałbym zobaczyć, że walczą, próbują ratować ten wynik nawet w 89 minucie i wtedy byłbym dumny z reprezentacji, bo przegrać z taką Argentyną to żaden wstyd. Wstyd to teraz zrobił sobie Szczęsny. Jak tu teraz im kibicować? To jest piłka nożna, to jest mundial i tutaj się gra do końca.

konto usunięte

3

@Zoker i skoro on to mówi na koncie, to nie tylko on tak uważa w tej drużynie... Tragedia co tam Czesiu stworzył

0

@Zoker Aż się Koeman przypomina że jest jak jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?