La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1159 Culés

9

De Jong na DMF i 8.0 na WhoScored, MVP meczu, dużo osób się zachwyca. No kto by się spodziewał. Ale ten nasz klub potrafi marnować potencjał piłkarzy ustawiając ich na siłę gdzie indziej i grając dziadkami za zasługi...

0

@kuz a przecież wystarczy kupić wszystkich pozostałych reprezentantów Holandii i ich trenera i będzie śmigać...

konto usunięte

0

@Azi Wystarczy podziękować Busiemu.

2

@Azi dobrze kombinujesz, ale zbyt pod górkę. Wystarczy Sergio posadzić na ławce i dać spokojnie rozgrywać temu, który robi to lepiej obecnie i przede wszystkich tak jak współczesny futbol wymaga, ale podoba mi się pomysł pomarańczowej Barcy II.

1

@kuz Z tym zachwytem to imo przesada. Frenkie zagrał dobry mecz, ale kolejny raz przeplatał bardzo dobre zagrania (świetna asysta) z błędami.

0

@Worny mam wrażenie, że on jest jedynym rozgrywającym na świecie któremu każdą stratę odmienia się przez wszystkie przypadki. Przecież ktoś przez kogo przechodzi prawie każda piłka będzie miał straty. Od tego są też inni żeby asekurować kiedy on idzie na szagę.

0

@TheNekro94 Już to słyszałem. "Wystarczy zwolnić Valverde". "Wystarczy zwolnić Setiena", "wystarczy posadzić Messiego na ławce".

I paczaj -zawsze to były brednie.

konto usunięte

1

@Azi Jeśli słuchasz ludzi którzy mówią, że wystarczy posadzić Messiego no to nie spodziewaj się, że to nie będą brednie.

0

@TheNekro94 Nie słucham głupków i dlatego bawią mnie te wszystkie "wystarczy". Cudowne remedia na wszystkie problemy. Nie to że sugeruję jakoby bardzo dużą naiwnością kierowali się głoszący - na poważnie - tego typu wypowiedzi. Skąd!

0

@arasz1819 Nie wiem, być może i tak, po prostu mnie osobiście irytują takie sytuacje jak np. ta z golem Isaka w meczu z Sociedad z tego sezonu w wykonaniu de Jonga. I tak jak jestem za odnowieniem linii pomocy i według mnie trzeba dać Frenkiemu kilka spotkań na DMie, tak wcale nie ma we mnie przekonania, że de Jong da klubowi stabilizację na lata na tej pozycji, no ale to tylko moja opinia poparta jedynie sinusoidalnymi występami Holendra na tej pozycji w klubie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?