- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
1
Jakieś liczenie punktów tutaj... O czym my dyskutujemy, jak my gramy bez trenera i w całym meczu z bardzo przeciętnym przeciwnikiem nie stworzyliśmy żadnej klarownej sytuacji.
Pierwsze 45 minut to my w kółko graliśmy lagę. Czesiek nawet nie zareagował, widząc że praktycznie żadna nie dochodzi bo Meksykanie zdominowali nas w powietrzu a mimo to 45 minut robienia tego samego bezskutecznie.
W drugiej połowie, zwłaszcza pod koniec trochę ciaśniej zaczęliśmy podchodzić i nagle się okazało, że Meksyk się gubi... Tylko co z tego, skoro te ataki nie były taktycznie przygotowane tylko chaotyczną próbą gry pozycyjnej.
Środek pola nie istnieje u Michniewicza, bo środek pola wymaga sporo pracy w prawidłowym ułożeniu, dlatego pół składu wyglądała jak dzieci we mgle bo nie wiedzieli co robić z tymi lagami, mając po 1,75m wzrostu przy rosłych obrońcach Meksyku.
Efekt tego taki, że Lewandowski w całym meczu otrzymał tylko 5 podań od kogoś na połowie Meksyku, cała reszta to piłki z naszej połowy, większość spod naszej bramki.
Ogólnie Lewandowski w całym spotkaniu otrzymał jedną piłkę w polu karnym Meksyku po rzucie rożnym, cała reszta nawet nie w okolicach pola karnego tylko gdzieś w odległości 35-45 metrów od bramki.
Co nam taka gra dała? Jeden celny strzał na bramkę z gry i to w '90 minucie.
Z taką grą my nie mamy co liczyć punkty na wyjście z grupy tylko życzyć bezpiecznego powrotu do domu, bo nawet patrząc na mecz Arabów to mieli oni dużo lepiej ułożoną drużynę i plan na grę mimo dużo silniejszego rywala.
My pojechaliśmy grać na pałę a może wpadnie, tylko nawet nie ma co wpaść gdy naszą główną taktyką jest nie oddawać strzałów.