La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 934 Culés

2

Francja wygrywa z AUSTRALIĄ i juz znowu jest typowana na Mistrzów Świata.

W finale z Arabią Saudyjską bedą grali....

2

@PatrykBarca Ponoć Anglii za te 6:2 z Iranem mają przyznać wszystkie mistrzostwa od 1970 włącznie

0

@Tasde Anglia o 3 miejsce bedzie grała bo odpadnie z Arabią. Tylko nie wiadomo z kim jeszcze.....

0

@PatrykBarca dla mnie nie była i teraz też nie jest. Lepiej zorganizowana ekipa bardziej by wykorzystała te dziury w obronie, ograniczyła im skrzydła mocniej.

0

@arasz1819 Zgadza się. Ale no to był taki radosny mecz. Francuzi jakby musieli to by strzelili jeszcze 2. Tam bylo tyle sytuacji zmarnowanych.

Tak na prawde ciezko po pierwszych meczach kogokolwiek stawiac w roli faworyta:

Argentyna sie rozpadłą jak domek z kart , gdy mogla wynik zamknac w 1 połowie

Anglia strzeliła duzo i łatwo ale przeciwnik slaby i jeszcze i 2 bramki strzelił z 1 sytuacji.

Francja dostała kelnerów....

Holandia meczyła się strasznie i nie potrafiła nic stworzyć i brakowało 9 + pomysłu bo to ciągle było jednostajne granie....


1

@PatrykBarca no dlatego mnie też dziwią te wszystkie "pewniaczki". Tym bardziej, że piłka pokazuje na każdym kroku, że tu cuda na patyku się mogą wydarzyć w każdej chwili. A już jak się zacznie faza pucharowa to słabszy moment i baj baj. Argentyna by z Arabią z Mundialu odpadła...i to mimo, że miała ich niemal na widelcu w pierwszej połowie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?