La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

0

Nie miałem okazji obejrzeć meczu Polaków, ale z relacji na meczykach, dowiedziałem się, że to był najsłabszy mecz na turnieju, dwóch bardzo słabych drużyn.

Zatem, wobec tego dla Argentyńczyków nie będzie wymówek w przypadku braku awansu. To byłby jednak blamaż. Owszem jeden dzień konia może się trafić rywalowi i słabszy/pechowy dzień własny. Ale na przestrzeni 3 meczów klasowa drużyna nie może zawodzić. Zatem dowiemy się czy Argentyna to klasowy zespół i jak radzą sobie z presją.

konto usunięte

2

@Comentateiro w 2002 roku im się udało :(

1

@Comentateiro
"W studiu BBC Sport w przerwie Polska-Meksyk byli Micah Richards, Rio Ferdinand i Pablo Zabaleta. Stwierdzili, że to najsłabszy mecz tych mistrzostw. Jak prowadząca powiedziała do widzów „wróćcie na druga połowę po przerwie” to wszyscy mieli bekę a Richards powiedział takie błagalne „please!".
To jest idealne podsumowanie poziomu tego spotkania. Wstyd.

1

@fart O ja pierdzielę, to co opisałeś jest tak wymowne, że nie trzeba nic dodawać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?