La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

4

Vamooos España!!! ❤️

0

@Lionel_Messi10
To już nie Argentyna xD @Rust_Cohle

0

@AmigoBlancos Chorągiewa xD

2

@AmigoBlancos Pisałem że moje 4 reprezentacje to Argentyna, Hiszpania, Urugwaj i Holandia.

0

@HighestInTheRoom Widać że macie problem ze wzrokiem, pisalem posty jakim reprezentacjom kibicuje.

Chorągiew to jesteś Ty Madryciaku.

1

@Lionel_Messi10
ja mam podobnie tylko u mnie jeszcze Brazylia, a Urugwaj najsłabiej

nie mam też nic przeciwko Dania, Belgii, Chorwacja, Portugalia, Włochy choć im nie kibicuje specjalnie

nie lubię Niemcy, Anglia

1

@lucca87 Rozumiem, ja jeszcze jako tako Ghane lubie bo zawsze zaskakują na turniejach, a Brazylię też lubię i nie mam nic do nich.

A nie lubię Portugalii, nigdy ich gra Mi sie nie podobała, to samo mam z Anglią i Niemcami.

A reszta jest neutralna. ;-)

0

@Lionel_Messi10 To, że nie wyczuwasz ironii to już nie mój problem.

"Chorągiew to jesteś Ty Madryciaku."

Madryciaku? Chłopie odstaw te piwerka, bo widzę, że lekko na główkę siada.

0

@HighestInTheRoom Chlopie jakbym jeszcze pil to byś mógł tak pisać, ja jak mam pic to jedynie na weekend, z resztą nie muszę Ci się tłumaczyć. Po twoich komentarzach tak wnioskuję że jesteś cichym Madryciakiem.

0

@Lionel_Messi10 "z resztą nie muszę Ci się tłumaczyć."

Nie musisz a jednak to robisz, więc jest coś na rzeczy.

"Po twoich komentarzach tak wnioskuję że jesteś cichym Madryciakiem."

Dla was każdy kto nie kibicuje Argentynie i nie ciśnie po Ronaldo jest madryciakiem, także ten, ale żyj sobie dalej w tej bańce xD

0

@HighestInTheRoom Napisałeś to Ci odpowiedzialem ale widzę że nie ma sensu z Tobą dyskutować, więc kończę tą dyskusje.

Nie każdy, ja się jedynie śmieje z Ronaldo tak jak śmieli się z Leo jak mial slaby sezon, tyle i będę to robił jak robili to inni z Leo. Krótko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?