La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

5

Myślę, że sporo ludzi narzekających na Mundial nie zdaje sobie sprawy, że większość MŚ tak wygląda. Trochę słabych meczów, trochę dobrych i dużo średnich. Oczywiście są słabe Mundiale jak 1962, albo świetne jak 1998, ale większość po prostu zawsze z nostalgią będzie patrzyła na MŚ z dzieciństwa ( nieważne jak słabe, czy dobre były) i każdy Mundial w porównaniu do nich będzie słabo wypadał. Według mnie, te MŚ, do tej pory, są całkiem przyzwoite

konto usunięte

0

@zadafcb walic ten krwawy mundial, to wielka szopka , a nie mistrzostwa. Puchar arbuza powinni go nazwać . Dla skorumpowanej fify liczy się tylko kasa maja gdzieś kibiców czyli mnie to ja mam gdzieś ich.

4

@wasacz Podejrzewam, że ciężko będzie im się podnieść po takim ciosie.

konto usunięte

0

@maroon wyjebongo, jeszcze 2 mecze zobaczę Polaków i tyle , ten trzeci oby nie o nic.

1

@wasacz Ale wiesz o tym, że nawet jak nic nie obejrzysz to i tak już przelew od ciebie poszedł do FIFY za pośrednictwem Kurskiego?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?