La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1875 Culés

2

Start Mundialu bardzo słaby dla drużyn z obu Ameryk oraz Afryki. Na 11 reprezentacji tylko Ekwador potrafił wygrać i to ze słabiutkim Katarem. Żadna z reprezentacji afrykańskich nie zdobyła jeszcze bramki. Z kolei drużyny z Ameryk na 7 meczy jedyne gole, które strzeliły to te w 1 połowie. Kondycyjnie na razie wyglądają źle, zobaczymy czy to tylko kwestia aklimatyzacji, czy czegoś więcej.

0

@priest9999 czy takie złe dla drużyn z Afryki? Wszystkie grały z mocniejszymi rywalami, więc 2 remisy i porażka, gdzie właściwie wszystkie drużyny grały całkiem nieźle, to chyba nie jest jakaś tragedia

0

@zadafcb Razi brak jakiejkolwiek bramki. Owszem grali z faworytami, ale żeby wyjść z grupy to żadna z reprezentacji nie postawiła kroku do przodu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?