- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1086 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1086 Culés
1
Nawet Duda nie rozumie decyzji Kaczyńskiego i błaszczaka( sory błaszczak nie pidrjmuje żadnych decyzji) o rezygnacji z niemieckich piatriotów.Efekt tego będzie taki że nie będzie ich miala ani Polska ani ukraina.Eksperci oceniają tą decyzje jako dzueciniadę. Warunki nie do soełnienia dla niemców z różnych wzgłedów.
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29179130,blaszczak-nie-konsultowal-decyzji-ws-patriotow-z-duda-bedzie.amp
https://wiadomosci.wp.pl/fala-krytyki-po-pomysle-blaszczaka-ws-patriotow-nieprawdopodobna-dziecinada-6837362906815168a
0
@Borneo Polska jenzyka taka trudna
0
@Donnie_Darko Nowy na stronie?
0
@Donnie_Darko wiesz kaczyński" będęm" albo "susznie"moze zwróc tez uwagę swemu ulubieńcowi;)
0
@tristan87 witam na forum;)
1
@Borneo co za kretyni, kolejny raz interes osobisty jest ważniejszy.
Skoro Ukraina potrzebuje obrony to może naszych polityków do walki tam wysłać?
I Polsce to pomoże, i Ukrainie (zawsze to jakieś mieso armatnie albo przynęta :p)
0
@Blantozaur kaczyńskiemu nie chodziło o to, aby broń przekazano ukrainie, bo dogadali by to wpierw z niemcami i wspólnie to ogłosili.Wiadomo że tej broni nato nie daje ukrainie, bo potrzeba innej broni ,aby zbierała info z pola walk miało to sens i.To jest jeden z systemów.Kaczyński uprawia propagandę wyborczą, kosztem bezpieczeńatwa polski a 2 osoby, przez przypadek zgineły.
Ja bym im polityków nie dał po oni im bedą sabotować, jak kaczyński zrobił to z patriotami ;)ziobro powinien w wiwzienictwo imwestować bo powinni myśleć o swojej przyszłość pqtrząc na kpo regułe H , milion kary euro dzienne wybory sasina itp;)