La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

2

Bydgoszcz na trybunach hahaha xD nie no Polacy są wszędzie

1

@BorzyKrzys Napisali, że przepraszają za Bedoesa?

1

@Medium Posłuchaj Zbuku x The Game x Peja tam jest do bedopsa tekst.

Mordo przeprosić to on powinien że się wziął za rap a jest pusty jak wydmuszki.

0

@Lionel_Messi10 Szkoda mi głośników na takich łaków jak Peja i Zbuku

2

@Medium Jak lakiem nazywasz weterana sceny który ponad 30lat siedzi w rapie to masz nieźle na bani. Haha

1

@Lionel_Messi10 30 lat i tak samo ch...

0

@Lionel_Messi10 30 lat i nie potrafi rapować tak jak nasi piłkarze grać w pilke

0

@Medium Tys chyba jest głąbem, i dlatego stoi za nim cała scena.

0

@Lionel_Messi10 Nie zesraj sie

0

@BorzyKrzys @Medium zlapcie się za ręce i włączcie sobie autotune wasz ch..

0

@Lionel_Messi10 Z czym masz problem Polaku, opowiadaj

0

@BorzyKrzys Z niczym ;-) każdy ma swoje gusta ale obrażanie Legendy sceny to dla mnie żenada.

1

@Lionel_Messi10 Daj chłopakom spokój. Dzisiaj jak saperzy są tacy że jak Peja albo OSTR pojedzie komuś po rajtach . To dla nich jest fajnie że ktpsxo nich wspomniał :)
Zamiast beefu to udają że jest gitara. Taka kultura hip hopu....jakieś pokemony piszczące.

0

@PatrykBarca Dokładnie ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?